Fundacji Stańczyka, Stowarzyszenia 61 i Fundacji Autonomia serdecznie zapraszam na warsztat pt. “Obywatele w wyborach”

w imieniu organizatorów: Fundacji Stańczyka, Stowarzyszenia 61 i Fundacji Autonomia serdecznie zapraszam na warsztat pt. “Obywatele w wyborach”, który odbędzie się już 6.04 w godz. 18:00 – 19:30 w Fundacji Kobiecej eFKa (Krakowska 19, Kraków).

 

Zainteresowanym wyborcom, lokalnym aktywistom, watchdogom i organizacjom pozarządowym proponujemy udział w spotkaniu warsztatowym, na którym:

 

☞ Omówimy problemy, które uczestnicy widzą w swoim najbliższym otoczeniu, a które może rozwiązać samorząd. Poszukamy spraw, które nas łączą i dzielą, podzielimy się pomysłami na podsumowanie kadencji i rozliczenie radnych.

 

☞ Podyskutujemy o mocnych i słabych stronach kampanii wyborczych do samorządu. Zachęcamy uczestników, by organizowali debaty z kandydatami, zadawali pytania, analizowali programy wyborcze i mądrze kwestionowali obietnice.

 

☞ Zaproponujemy włączenie się w organizację wyborów samorządowych w 2018 r. Wyjaśnimy, na czym polega praca obwodowej komisji wyborczej, mężów zaufania i obserwatorów społecznych, kto może pełnić te funkcje i jak się zgłosić.

 

 

Budynek nie jest niestety dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach, ale możemy zorganizować pomoc w dostaniu się na piętro.

Zapraszamy osoby posługujące się Polskim Językiem Migowym – mamy możliwość zorganizowania tłumaczenia po wcześniejszym zgłoszeniu nam takiej potrzeby (napisz do nas do 31.03).

 

Spotkanie ma charakter otwarty. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

 

Z poważaniem,

 

Anna Cioch

anna.cioch@stanczyk.org.pl  |  +48 600238710

 

 

Fundacja Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka z siedzibą w Krakowie
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy
KRS: 0000325617 | NIP: 6772327075 | REGON: 120874588

Biuro Fundacji: ul. Sławkowska 12, oficyna II p., 31-014 Kraków

www.stanczyk.org.pl | stanczyk@stanczyk.org.pl

www.facebook.com/fundacjastanczyka