Ósme spotkanie miejskich aktywistów oraz nowohuckiej społeczności internetowej

15 marca 2018 r., godz. 18.00
Pub Novohucki, ul. Odmogile 1 b

Ósme spotkanie miejskich aktywistów oraz nowohuckiej społeczności internetowej, czyli ludzi prezentujących Nową Hutę w Internecie – autorów blogów i prowadzących strony na portalach społecznościowych. Tym razem gościmy w Pubie Novohuckim. Wstęp wolny.

Spotkania odbywają się raz na kwartał i są okazją do wzajemnego poznania się, przedstawienia swoich inicjatyw i wymiany doświadczeń. Wyciągamy z ukrycia wartościowe inicjatywy i ich często anonimowych autorów.

W efekcie pierwszego spotkania, które odbyło się w 2016 r., na facebooku powstała grupa NH Network, sieciująca nowohucką społeczność internetową. Grupa przeznaczona jest dla aktywistów i osób prowadzących blogi/strony/profile na portalach społecznościowych poświęcone Nowej Hucie. Członkowie grupy dzielą się ciekawymi wydarzeniami i akcjami, które polecają do udostępniania na swoich stronach i wśród znajomych. Grupa służy ponadto do poszukiwania partnerów do różnych akcji społecznych. W 2017 r. członkowie grupy zaangażowani byli w realizację projektu “Alternatywy Przewodnik po Nowej Hucie”, organizowanego przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.