ŚWIĘTO CZYŻYN DZIELNICA CZYŻYNY DZIECIOM I 40 LAT SM CZYŻYNY

XVI edycja Święta Czyżyny połączona z Jubileuszem 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny odbędzie się w sobotę 26 maja 2018 r. w godz. 15.00-21.30 na terenie zielonym ZSO nr 14 (os. Dywizjonu 303 nr 66).

 Grono organizatorów – Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta – zaprasza do wspólnego rodzinnego świętowania i jak co roku przygotowało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Będzie można wziąć udział w nietypowych rozgrywkach piłki nożnej, czyli mega piłkarzykach, doświadczyć niesamowitych wrażeń w interaktywnej, wirtualnej kapsule przygód, budować Czyżyny Marzeń z HOCKOklocków i koniecznie odwiedzić mocną strefę cyrku. Oczywiście nie zabraknie wesołego miasteczka, stoisk z animacjami i konkursami dla dzieci m.in. malowanie materiałowych toreb, przygotowywanie prezentów dla mam, robienie filcowych magnesów na lodówkę, sadzenie roślinek do domowego ogródka itp.

Tegoroczne koncerty i pokazy, które ubogacą program imprezy to nie lada gratka dla młodszych i starszych mieszkańców Krakowa – organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów Dzień Dobryi Reflexion. O zmierzchu tradycyjnie zapłoną ognie w plenerowym widowisku przygotowanym przez młodych happenerów z Klubu 303.

Wszyscy, którzy lubią sportowe zmagania, zaproszeni są do udziału w imprezie towarzyszącej tegorocznej edycji czyżyńskiego święta – Biegu o Puchar Szkoły Gortata, który odbędzie się także w sobotę 26 maja w godz. 12.00-15.00 w Parku Skalskiego.

Będzie się działo! Rezerwujcie czas by spotkać się na wspólnym czyżyńskim święcie!

Wstęp wolny.

Partnerzy:

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie, Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Bibliotek Kraków-Filia 47,  Street Workout Kraków, Szkoła Gortata, Decathlon Kraków Plaza

 

Sponsorzy:

ArcelorMittal Poland, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Targi w Krakowie Sp. z o.o., Firma LOBO Sp. z o.o, Selgros cash&carry Kraków, Leroy Merlin Polska Sp. z o. o, Anikino, Kraina Zabaw Dziecięcych

 

Patroni Medialni:

Dziennik Polski, Głos. Tygodnik Nowohucki, Krakowski Portal rodzinny Baby Go, Kalendarz Imprez Nowohuckich

 

Kontakt:

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

  1. Dywizjonu 303 nr 1

tel. 12 681 39 78, klub303@krakownh.pl