Zapowiedzi wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

6.03. GODZ. 17.00-18.30, KLUB RODZICÓW: „DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ KOBIET, NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE!”

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

Kolorowe kwiaty, które nigdy nie zwiędną – dla wszystkich kobiet, małych i dużych – przygotują uczestnicy kolejnego spotkania Klubu Rodziców w Klubie 303. Zajęcia uzupełnią muzyczno-ruchowe zabawy z chusteczkami animacyjnymi, chustą Klanzy, instrumentami i patyczkami do stukania.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% ceny. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

 

7.03. GODZ. 16.00, CAŁA SALA ŚPIEWA Z NAMI – 70 MINUT ŚPIEWANIA NA 70-LECIE NOWEJ HUTY

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Klub Mirage zaprasza do wspólnego śpiewania przebojów polskiej piosenki z Markiem Kijowskim. Przypomnimy utwory Maryli Rodowicz, Jerzego Połomskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena i innych artystów z minionych dekad. Pretekstem do wyruszenia w pełną dobrych emocji podróż po różnych stylach i latach muzycznych są tegoroczne obchody 70-lecia Nowej Huty, ale nie tylko. Zadbamy, by w przededniu Święta Kobiet wszystkie uczestniczki poczuły się wyjątkowo.

Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami. Wejściówki do odbioru w Klubie od 28 lutego.

 

9.03. GODZ. 16.00-18.00, KLUB RODZICÓW: MINISESJA FOTOGRAFICZNA DLA MAM

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

Klub 303 zaprasza na minisesję fotograficzną dla Mam, by nikomu – nawet sobie – nie pozwalały zapominać, że Dzień Kobiet to ich święto. Piękno kobiecości i macierzyństwa, profesjonalnie oświetlone i uchwycone w kadrze, stanowić będzie niezwykłą pamiątkę dla każdej z Pań. Warto zatem, by uczestniczki przygotowały na tę okazję wyjątkową stylizację. Gwarantujemy fotografa, plan zdjęciowy i mały poczęstunek, a przede wszystkim atmosferę, która wydobędzie z modelek ich naturalne piękno.

Wykonaniem fotografii zajmie się Marcin Mucha, który jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Specjalizuje się w zdjęciach portretowych, z zamiłowaniem fotografuje też psy, które są jego wielką pasją.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% ceny. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.