Radni

Radni Dzielnicy XIV Czyżyny wybrani na pięcioletnią kadencję w wyborach z dnia 2 grudnia 2018 roku.

Radni dyżurują w poniedziałki w godzinach 16:00-18:00 wg kalendarza.

 

MICHAŁ ADAMSKI

  • Aleja Generała Andersa 8, Osiedle Dywizjonu 303 12, 12a, 14, 19a, 19b, 21, 21a, 21b, 21c, 22, 22a, 22b, 23, 24, 24a, 25, 26, 27, 28

SŁAWOMIR BIENIEK

  • Osiedle 2 Pułku Lotniczego 23, 24, 27, 28, 28a, 29, 29a, Orlińskiego 1, 1e, 3, 3c, 4, 4a, 5, 6, 7a, 7b, 7c, 7d, 8, 8b, 9a, 9b, 9c, 9d, 10, 12, Osiedle Avia 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Stella-Sawickiego 7

ANNA BRYDNIAK

  • Osiedle Dywizjonu 303 6, 7, 8, 9, 10,  14a, 14b, 16, 16a, 17, 18, 19, 19c, 19d, Skarżyńskiego 8

PATRYK CIEPIELA

  • Biskupa Tomickiego 7 ,  Biskupa Padniewskiego 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,  Aleja Pokoju 71, 81, 83, 83a, 83b, 83c, 87, 89, 89a, 89b, 91, Na Łąkach 7, 18, 20, 22, 24, 28, Śliwkowa 1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Woźniców 1, 1a, 1b, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 12, 12a, 13, 13a, 14, 14a, 15, 16, 16a, 17, 17a, 18, 18a, 19, 19a, 19b, 19c, 19d, 19e, 19f, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 26, 28, 37

PAWEŁ DOBROWOLSKI

  • Osiedle Dywizjonu 303 5, 11

MICHAŁ GAJDA

  • Sikorki 1, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 15a, 15b, 16, 17, 19, 21, 21a, 21b, 21c, 23, 23a, 25, 31, 33, 35, Sołtysowska 10, 10a, 10b, 10e, 10f, 10g, 10h, 10j, 10k, 10l, 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 12e, 12f, 12g, 12h, 12i, 12k, 14a

DOROTA GŁOWACKA-PRUS

  • Centralna 5, 28, 30, 32, 34, 36, 38a, 39, 40a, 40b, 40c, 41, 41a, 41b, 41d, 42, 42a, 43, 43a, 43b, 43c, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51a, 51b, 51c, 53, 53a, 53b, 53c, 53d, 53e, 53f, 53g, 55, 55a, 57, 57a, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 69a, 71, 73, 73a, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, Galicyjska 1, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 9, Kamionka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, Sołtysowska 10c, 10d

ŁUKASZ HODOR

  • Osiedle 2 Pułku Lotniczego 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, Osiedle Dywizjonu 303 55, 56, 56a, 56b, 56c, 56d, 57, 58, 58a, 58b, 58c, 61, 62, 62a, 62b, Rondo 308 Dywizjonu 62

MONIKA KOLANO

  • Biskupa Padniewskiego 22, Biskupa Tomickiego 13, 13a, 17, 19, 22, 24, 26

BOGDAN KRUPA

  • Osiedle 2 Pułku Lotniczego 6, 7, 8 , 10, 10d, 13, 14a, 15, 26a

HALINA KRZYNÓWEK

  • Aleja Jana Pawła II 55, Bieńczycka 1, 3, 3a, 3b, 5, 7, 9, 11, 13a, 13b, 15, 15a, Dąbrowskiej 25, Jutrzenka 2, 4, 6a, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 36, Medweckiego 2, 3, 5, 13, 15, 17, 21, Osiedle 2 Pułku Lotniczego 12, 12a , 46, 47, 47a, 47b, 47c, 47d, 48, 49, 50, 51

JAKUB ŁOGINOW

  • Aleja Jana Pawła II 31, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 37, 37b, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, Markowskiego 4, 6, 8, 10, Osiedle Akademickie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Profesora Życzkowskiego 10, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 27, 29, 29a, 33, Skarżyńskiego 1, 1b, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 14, 15

GRZEGORZ MĄCZKA

  • Osiedle 2 Pułku Lotniczego 1, 1a, 1b, 1c, 2, 2a, 2b, 3, 5, 9, 11, 11a

PAWEŁ MEYSZTOWICZ

  • Osiedle 2 Pułku Lotniczego 4, 4a, 4b, 4c, 16, 17, 17a, 17b, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, 26

ANNA MOKSA

  • Aleja Pokoju 78, 80, 82, 84, Dolna 2, 2a, 2b, 2c, 3, 4, 4a, 12, 23, Dolnomłyńska 1, 1a, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, Gałczyńskiego 2, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 3, 4a, 4b, 5, 5a, 6, 7, 8, 8a, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 32b, 33, 34, 36, Kwiatów Polskich 2, 4, 6, 7, 7a, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 22, 24, Narciarska 2, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 2h, 4, 4a, 6, 6a, 8, 9, 9a, 10, 10a, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, Nastrojowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Nowohucka 1, 1d, 3, Poleska 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 11, 11b, 12, 13, Strumyk 1, 5, 9, Tabaczna 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 6a, 6b, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, Tuwima 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, Wysockiej 9, 10, 11, 12, 14, 16

MAREK SADOWSKI

  • Aleja Pokoju 52a, 52b, 58, 60, 62, 62a, 64, 68, Aleja Jana Pawła II 68a, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, Boguszówka 1, 2, 3, 5, Lema 5, 5a, 7, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, Nowohucka 8t, Osiedle 2 Pułku Lotniczego 41, 42, 43, 44, 45, Wysockiej 1, 2a, 2b, 2c

BOŻENA STANEK

  • Aleja Pokoju 51, 53, 57, 63, 63a, 67, Cichociemnych Ak 12, 14, 15, 17, 22, 32, 52, Ciepłownicza 1a, 1b, 4, 6, 8, 10, 14a, 15, 19, 21, 22, 23, 23b, 23c, 24, 26, 28, 28a, 28b, 29, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 54, 58, 64, 68, 78, 80, 82, Cuplowa 3, 3m, 5, 7, 9, 17, Do Wisły 1, 2, Habina 2, 3, 8, 9, 9b, 10, Isep 1, 2, 2b, 2e, 3, 4, 4a, 6, 9, 12, 14, 16, 18, 18a, 18b, Łęgowa 5, 7, 11, 15, 40, Longinusa Podbipięty 7, 9a, 19, 19a, 21, 21a, 29, 29a, 29b, 37, 44, 51, 52, 55, 55a, 62, 62a, 64, 66, 72, 72a, 74, 78c, 78d, 78e, 80b, 80c, 82, 82a, 82b, 86, 90b, 92, Na Załęczu 1, 1d, 2, 3, 3c, 4a, 4b, 5, 6, 8, 8a, 8b, 9, 10, 10a, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Niepokalanej Panny Marii 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 35b, 36, 36a, 37, 38, 38a, 39, 40, 40a, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 53, 55, 55a, 57, 59, 59a, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67a, 68, 68d, 69, 69a, 69b, 71, 73, 74, 75, 76, 76a, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 97c, 99, 103, 105, 106, 109, 111a, 111b, 115, 117, 117c, 117d, 121, 121a, 123, 123a, 125, Niepołomska 7, 9, 42, 42a, 44, 46, 47, 51, 53, 54, 55, 57, 62, 64, Nowohucka 9, 11, 17, 44, 50, 52,  Odmętowa 88, 88b, 88c, 90, 96, 98, 100a, 102, 104, 105, 107, 108, Ogłęczyzna 1, 20, Osiedle 1, 2, 3, 4, 4b, 5, 6, 8, 8a, 9, 9a, Plac Błonie-Beszcz 2, 24, 24a, 25, 27, 28, Sierpowa 1, 3, 6, Siwka 1, 3, 5, 5a, 6, 7, 9, 9a, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 25, 27, 28, 34, 36, 37, 40, Skręcona 6, 7, 14, 16, Sochy 24, 25, 28, Sołtysowska 16, 18, 20, 22, 22a, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 35b, 36, 37, 37a, 37b, 37c, 38, 39, 39a, 39c, 39d, 40, 41, 43, 43a, 43b, 43c, 43d, 45, 47, Sołtysowska 13d, 16, 18, 20, 22, 22a, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 35b, 36, 37, 37a, 37b, 37c, 38, 39, 39a, 39c, 39d, 40, 41, 43, 43a, 43b, 43c, 43d, 45, 47 Stręcka 1, 2, 3, 5, 7, Szafrańska 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, Wiklinowa 3, 3b, 3c, 3d, 5, 7, 8, 9, 9a, 9b, 9c, 9z, 11, 11a, 12, 12a, 12b, 12d, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 20, 22, Zajęcza 5, 9, 10, 11, 13, Zapusta 1, 2, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20a, 22, 24, 28, 30, 32, 34

JOLANTA SZATKO-NOWAK

  • Osiedle Dywizjonu 303 46, 47, 50, 51 , 52, 53, 54, 60

ZBIGNIEW ULMANIEC

  • Osiedle Dywizjonu 303 30, 31, 31a, 31b, 31c, 31d, 31e, 31f, 31g, 31h, 31i, 31j, 31k, 31l, 31m, 32, 32a, 32b, 32c, 32d, 32g, 33, 33a, 34, 35, 35a, 36, 37, 38, 38a, 38b, 39, 40, 41, 43, 68, 72, 73, 75, 76, 77

REGINA ZADĘCKA

  • Aleja Pokoju 90, Aleja Jana Pawła II 128, 132, 140, 142, 144, 146, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 190a, 192, 196, 200 Księdza Zastawniaka 2, 4, 5, Śliwkowa 32, Wężyka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8a, 9, 10, 11, 11a, 12, 12a, 12b, 13, 14, 14a, 14b, 14c, 15, 15a, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28

MAREK ZIEMIAŃSKI

  • Osiedle Avia 2, Osiedle Dywizjonu 303 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 4b, 4c, 42, 44, 45, 48, 49, 62f, 62g, 63, 63a, 64, 64a, 64b, 65, 66, 66a, 67