WITAJCIE W MAJU!

Początek miesiąca część z Was pewnie spędzi na wyjazdach, ale dla tych, którzy zostaną w mieście już 2 maja mamy ciekawą propozycję. W Klubie Wersalik Majówka-Domówka, czyli nieformalne spotkanie, podczas którego dowiecie się jak wykorzystać sezonową roślinność do stworzenia domowych syropów, wykonacie upcyklingowe plecione torebki i torby z jednorazówek. Zainteresowani?

A co czeka na Was w kolejnych tygodniach?

 • Bogata oferta zajęć i warsztatów w ramach Klubów Rodziców
  W tym miesiącu polecamy szczególnie spotkania ze specjalistami – psychologiem, fizjoterapeutą, pielęgniarką albo ratownikiem medycznym.
 • Dni Mamy i Dni Rodziny
  W maju pamiętamy także o Mamach i im dedykujemy różne wydarzenia w naszych Klubach. Całe Rodziny zapraszamy natomiast na Dzień Rodziny w Klubie Dukat, Piknik Rodzinny w Klubie Pod Kasztanami, albo na spotkanie z naszymi animatorami podczas Święta Rodziny Krakowskiej w Parku Jordana.
 • Warsztaty artystyczne
  Zainteresowanych pracami manualnymi zapraszamy na warsztaty Nakręceni na quilling lubHafciarstwo w Klubie Wersalik, na Warsztaty filcowania w Klubie Pod Kasztanami lubSpotkania z rysunkiem w Międzyczasie w Klubie Krzesławice.
 • Wykłady
  Zapraszamy także na ciekawe wykłady. W Nowohuckiej Akademii Seniora będzie można posłuchać o Leonardo da Vincim i Stanisławie Moniuszce a w Klubie Mirage pracownicy MOPS-u poruszą ważny i trudny temat przemocy domowej.
 • Wystawy, konkursy, wycieczki
  Do tego nowa wystawa w Klubie Mirage i wiosenny konkurs Majowe Łakociewycieczki po obchodzącej 70-lecie powstania Nowej Hucie z Klubem Jedność…

…. i wiele, wiele innych wydarzeń, które czekają na Was w maju w naszych Klubach.

Program poniżej, a szczegółowe informacje po kliknięciu w link.
Czytajcie, zanotujcie i do zobaczenia!

 

DLA DZIECI I RODZIN

 

KLUBY RODZICÓW

 

DLA KAŻDEGO

 

DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW

 

DLA MAM